2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Racibórz
Dodane 22 maja 2024

Praca w Sklepie Wędkarskim Rybomania Sprzedawca bądź Pakowacz

Wynagrodzenie

3 222 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją,o ugruntowanej pozycji rynkowej. Zajmujemy się sprzedażą stacjonarną oraz internetową artykułów wędkarskich . W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowiska:

pakowanie przesyłek

obsługa sklepu internetowego

Jeżeli jesteś pasjonatem wędkarstwa (nie jest to wymagane) chętnie się uczysz i masz w sobie "to coś" , to właśnie ciebie szukamy.

Wymagania na stanowisko:

Obsługa komputera (stanowisko obsługi internetowej)

Znajomość branży wędkarskiej

Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Komunikatywność

Chęci nabywania nowych umiejętności

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

Stanowisko obsługi internetowej:

Telefoniczna oraz stacjonarna obsługa klienta (stanowisko obsługi internetowej)

Kompletowanie zamówień zgodnie ze zleceniem (stanowisko obsługi internetowej)

Nadzór nad stanami magazynowymi

Dbanie o porządek i czystość miejsca pracy

Stanowisko pakowacza:

Pakowanie zamówień

Oferujemy:

Umowę o pracę (podstawa + premia uznaniowa)

Możliwość rozwoju finansowego

Miłą atmosferę w pracy

Ubezpieczenie zdrowotne

Bardzo proszę o przesyłanie CV w wiadomości bądź kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 784020379