2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Toruń
Dodane 05 kwietnia 2024

Praca w sklepie oferta dla studentów

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Toruń

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży poszukuje studenta na stanowisko sprzedawcy do sklepu w centrum Starówki.

Jeśli chcesz być częścią naszego teamu musisz:

  • Posiadać status studenta,

  • Być gotowy do pracy w trybie zmianowym – soboty, niedziele i święta

  • Swobodnie rozmawiać w języku angielskim,

  • Mieć chęć nauki i podejmowania nowych wyzwań,

  • Wysokie poczucie estetyki (dbanie o wystrój sklepu) i kultury osobistej,

  • Zaangażowanie w rozwój naszego sklepu

  • Doświadczenie w sprzedaży mile widziane

Twoje codzienne zadania:

  • Doradzanie klientom,

  • Dbanie o jakość produktów w sklepie i jego wygląd,

  • Obsługa kasy i terminala,

  • Przyjmowanie dostaw,

  • Dbanie o porządek w magazynie i na sklepie.

My zapewnimy Ci:

  • szkolenie,

  • elastyczny grafik,

  • wsparcie wyjątkowego teamu,

  • stawka 27,70zl/h, a od lipca 28,10zł/h.

Jeśli czujesz, że spełniasz nasze wymagania i chciałbyś wesprzeć nasz team złóż swoje CV przez portal OLX.

Koniecznie umieść w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez [nazwa firmy] w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 908909993