2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Poznań
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Stare Miasto
Dodane 09 kwietnia 2024

Praca w sklepie od zaraz

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.
  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.
  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.
  • Wykładanie towaru i dbanie o właściwą ekspozycję produktów.
  • Przyjmowanie dostaw towarów.
  • Kontrola terminów przydatności produktów do spożycia.
  • Praca w systemie zmianowym.
  • Utrzymywanie estetycznego wyglądu sklepu.
  • Obsługa klienta i pomoc w wyborze produktów.
  • Przestrzeganie standardów jakości i czystości w sklepie.

Wymagania:

  • Książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia.
  • Zaangażowanie i chęć do pracy.
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Punktualność i rzetelność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność do pracy w różnych godzinach, w tym w weekendy.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.
  • Kultura osobista i wysoka kultura obsługi klienta.
  • Niekaralność i uczciwość.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 910540658