2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Jastarnia
Dodane 04 maja 2024

PRACA w sklepie monopolowym przy molo w Jastarni

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jastarnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Cześć, szukamy osób (preferowani mężczyźni) do pracy w sklepie spożywczo-monopolowym w Jastarni.

Zapewniamy zakwaterowanie blisko pracy i dobre zarobki. Praca od czerwca do końca września.

Jakich osób szukamy?

  • Chętnych do pracy
  • Otwartych na kontakt z klientami
  • Posiadających orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Obsługa Klientów
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru
  • Dbanie o ekspozycję towaru oraz utrzymanie porządku

Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem :)

*W przypadku obcokrajowców, wymagana znajomość j. polskiego na poziomie komunikatywnym

Lokalizacja

Jastarnia,

Pomorskie

Pomorskie, Jastarnia
ID: 746806515