2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Częstochowa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Stare Miasto
Dodane 16 kwietnia 2024

Praca w sklepie internetowym woocomerce allegro pakowanie wysyłka

Wynagrodzenie

3 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witam.

Poszukujemy osoby na stanowisko : Specjalista do obsługi sklepu internetowego

Proponujemy staż z urzędu pracy jako czas przygotowawczy, na okres 6 miesięcy. Po stażu zatrudnimy wybraną osobę. Zależy Nam aby znaleźć jedną osobę, która będzie zaangażowana w pracę, z wizją tworzenia wspólnie Naszego sklepu internetowego, i będzie z Nami współpracować, a nie będzie tylko na chwile.

Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cie nauczymy. Otrzymasz od Nas niezbędną pomoc i wsparcie.

PRACA W CENTRUM CZĘSTOCHOWY

MOŻLWOŚĆ PRACY NA DWIE ZMIANY.

Wymagania:

  • umiejętność nawiązywania kontaktów

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność przyswajania nowej wiedzy

  • znajomość posługiwania się komputerem

Obowiązki:

  • Wprowadzanie nowych produktów na stronę sklepu, portali sprzedażowych np: Allegro, opisywanie produktów

  • monitoring cen konkurencji

  • udzielanie informacji w zakresie zwrotów i reklamacji oraz uzupełnianie dokumentacji

  • udzielanie informacji o ofercie handlowej sklepu internetowego, wsparcie merytoryczne dla klientów sklepu

  • realizacja zamówień internetowych i telefonicznych, wystawianie paragonów sprzedaży i innych dokumentów handlowych

  • Kontakt z klientami sklepowymi telefoniczny i emailowy

  • Pakowanie zamówień do wysyłki

  • Rozpakowywanie dostaw, i ekspozycja

PROSIMY O KONTAKT WYŁĄCZNIE POPRZEZ OLX. Prosimy o przesłanie CV oraz kilku słów o sobie.

Skontaktujemy się z Tobą, i ustalimy termin rozmowy,

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Stare Miasto
ID: 912288379