2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Bielany
Top Racing
Dodane 29 maja 2024

Praca w sklepie internetowym Top Racing / Bemowo

Wynagrodzenie

30 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Top Racing jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży Fashion i Motorsport.

Jesteśmy największym w Polsce bezpośrednim importerem i dystrybutorem odzieży i gadżetów teamów Formuły 1, zespołów Rajdowych oraz profesjonalnych akcesoriów do sportów motorowych.

Rekrutacja na stanowisko obsługi klienta sklepu internetowego / pakowanie przesyłek. Praca w siedzibie firmy w Warszawie (Autodrom Bemowo, Powstańców Śląskich 127 Warszawa).

Obowiązki:

- obsługa klientów sklepu internetowego

- kompletowanie zamówień, pakowanie przesyłek

- porządkowanie dokumentów firmy

Wymagania:

- sprawna i sumienna praca

- dokładność oraz skrupulatność

- konieczne do bezbłędnego przygotowania towaru oraz zamówienia

Oferujemy:

- pracę w sympatycznej atmosferze

- zdobycie cennego doświadczenia

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (docelowo umowa o pracę)

- praca od poniedziałku do piątku w uzgodnionych godzinach

- praca dorywcza na niepełny wymiar / godziny pracy do ustalenia

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV wraz ze zdjęciem na adres praca(at)topracing.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 748723864