2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Nieporęt
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca w sklepie internetowym - specjalista ds. obsługi kilenta

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nieporęt

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Specjalista ds. obsługi klienta w sklepie internetowym

W związku z dynamicznym rozwojem, sklep internetowy działający w branży dziecięcej, poszukuje do swojego zespolu osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży Internetowej.

Dołącz do nas jak najszybciej!

Zakres obowiązków:

• Sprawna i profesjonalna obsługa klientów, w tym kontakt maila, telefoniczny, live chat

• Profesjonalne doradztwo oraz pomoc klientom w zakresie sprzedawanych produktów

• Bieżąca obsługa zamówień (sprawdzanie poprawności, ustalanie listy wysyłek, przetwarzanie zamówień, kontrolowanie płatności. kontrola statusu zamówień. wystawianie dokumentów zakupu zwroty. korekty itp.)

• Obsługa zwrotów i reklamacji

• Współpraca w zakresie prowadzenia e-sklepu

• Współpraca z zespołem, kierownictwem, biurem i innymi działami oraz serwisami zewnętrznymi

• Zarządzanie opiniami sklepu internetowego. praca nad jak najlepszym sklepu na portalach sprzedażach

Wymagania::

• Wykształcenie minimum średnie

• Doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży lub na pobnym słanowisku

• Znajomość portali sprzedażowych

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności pakiet MS Office

• Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

• Umiejętność pracy pod presją czasu

• Bardzo dobre umiejętności interperpersonalne, umięjętnosć pracy w zespole oraz rozwinięte umiejętności komunikacyjne

• Dyspozycyjność

• Wysokie umiejętności komunikacyjne

• Mile widziana znajomośc języka angielskiego

• Dodatkowe punkty za znajomość systemu do obsługi sprzedaży - IdoSell Shop (IAI-SHOP) , SUBIEKT GT, BaseLinker, Menadżer Allegro.

Oferujemy:

• Interesującą pracę w dynamicznie rozwijając, się firmie

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pensja+prowizja)

• Wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

• Niezbędne narzędzia pracy

• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

• Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Lokalizacja

Nieporęt,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nieporęt
ID: 840750383