2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Warmińsko-mazurskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kiełpiny
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca w sklepie internetowym e-commerce

Wynagrodzenie

4 400 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kiełpiny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakres obowiązków min.:

•      obsługa klienta telefoniczna/mailowa

•      obsługa ofert na platformach sprzedażowych

•      składanie zamówień i rozdysponowanie ich w magazynie

Praca od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8-16

Stałe miejsce wykonywania pracy Kiełpiny

CV prosimy wysyłać za pośrednictwem OLX, bądź na maila

Wymagania:

•         Samodzielność

•         Zdolność analitycznego myślenia

•         Umiejętność rozwiązywania problemów

•         Praca z komputerem na poziomie dobrym

•          Podstawowa znajomość pakietu MS OFFICE

•         Wykształcenie średnie

•         Umiejętność pracy w zespole

•          Zaangażowanie i chęć do pracy

Mile widziane:

•       Doświadczenie w branży e-commerce

•       Dobra znajomość pakietu ms office

•       Znajomość programów graficznych na poziomie podstawowym/dobrym np. Photoshop, Canva itp.

•       Znajomość programów do obsługi e-commerce np. Baselinker, Shopper

Lokalizacja

Kiełpiny,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Kiełpiny
ID: 910317921