2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Barlinek
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca w sieci Loombard Kasjer Sprzedawca Handlowiec

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Barlinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Opis

OPIS

Witam serdecznie!

Wraz ze rozwojem sieci punktów lombardowych poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku sprzedawca w branży przemysłowej w Barlinku.

Mamy już ponad 760 punktów na terenie całego kraju!

Jesteśmy największą siecią tego typu placówek w Polsce i jedną z największych w Europie.

Oferujemy:

  • doskonałe warunki pracy, bardzo dobre wynagrodzenie

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne premie sprzedażowe

  • pracę w miłym młodym zespole

Oczekujemy:

  • znajomości obsługi komputera a także portali aukcyjnych (allegro, olx)

  • zaangażowania

  • dyspozycyjności

  • kultury osobistej oraz łatwości w nawiązywaniu i podtrzymaniu relacji z klientem

  • znajomość rynku RTV/AGD będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane doświadczenie związane z obsługą klienta i aktywną sprzedażą oraz prawo jazdy kategorii B

  • wykształcenie minimum średnie

  • pewności siebie i zaangażowania w rozwój miejsca pracy

  • zaświadczenie o niekaralności

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa klienta w zakresie sporządzania umów kupna i sprzedaży

  • negocjowanie warunków zawieranych umów ocena stanu technicznego i wycena oraz skup przedmiotów obsługa zamówień internetowych oraz sprzedaż stacjonarna

  • obsługa komputera w środowisku Windows

  • dbanie o ład i porządek w lokalu

Nie szukamy pracowników sezonowych. Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z osobami chcącymi współpracować z nami przynajmniej 12 miesięcy.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem poprzez dodanie załącznika w ogłoszeniu wpisując w tytule "Praca Barlinek".

Prosimy o zawarcie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zmianami.”

Lokalizacja

Barlinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Barlinek
ID: 902579866