2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Mokotów
Dodane 20 kwietnia 2024

Praca w Sekretariacie Uczelni

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Auxilium – Fundacja Edukacji Społecznej poszukuje pracownika administracyjno-biurowego do sekretariatu w Warszawie. Działalność Fundacji obejmuje prowadzenie Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku oraz Radia Płock FM.

Zakres obowiązków:

· prowadzenie dokumentacji firmowej

· obsługa administracyjna studentów Akademii

· sporządzanie, rejestracja i wysyłka korespondencji

· kontakt ( telefoniczny, mailowy) z klientami firmy

· dbałość o wysoki poziom obsługi klienta

· wprowadzanie umów / zleceń do systemu

· monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i jego uzupełnianie

· sprawna i terminowa realizacja zleconych zadań

Wymagania:

· znajomość pakietu Microsoft Office 365

· biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych

· mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego

· dyspozycyjność, punktualność

· praca w sobotę lub niedzielę (jeden wybrany dzień w weekend w godzinach 9-17, łączny tygodniowy czas pracy: 40 h)

Oferujemy:

· stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie 5-5,5 tys. brutto

· pracę w pełnym wymiarze na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie

Prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem OLX.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 913218862