2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mazowieckie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Żyrardów
Dodane 27 maja 2024

Praca w rejestracji medycznej - status studenta, praca dodatkowa

Lokalizacja

Żyrardów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Medyczne Mimedica, ul. Jana Dekerta 3, Żyrardów (200m od stacji PKP)

W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy kolejnej osoby do pracy w rejestracji w formie pracy dodatkowej (zależy nam na osobie dyspozycyjnej głównie od godziny 16:00 oraz w wybrane soboty)

OBOWIĄZKI:

·       Bieżąca obsługa Pacjentów: bezpośrednio , telefonicznie, za pośrednictwem mediów społecznościowych

·       Udzielanie informacji dotyczących usług dostępnych w placówce

·       Pobieranie opłat oraz wystawianie faktur

·       Przygotowywanie gabinetów lekarskich przed przyjęciami Pacjentów i dbanie o ogólny wizerunek centrum medycznego

·       Obsługa programu informatycznego (EDM MY DR) , na którym opiera się praca placówki

·       Obsługa aplikacji towarzystw ubezpieczeniowych

·       Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

WYMAGANIA:

·       status studenta – wymóg konieczny

·       dyspozycyjność, głównie od godziny 16:00 i w wybrane soboty miesiąca

·       biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych

·       dobra organizacja pracy własnej

·       mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·       empatia i przyjazne usposobienie

OFERUJEMY:

·       zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

·       miłą atmosferę pracy w młodym zespole

·       zniżkę pracowniczą na usługi medyczne

Prosimy o wysyłanie CV z aktualnym zdjęciem

Mile widziane CV zarówno kobiet i mężczyzn.

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 921162264