2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Małopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Kraków
  7. Sekretariat, recepcja - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 28 kwietnia 2024

Praca w Recepcji Centrum Sportowego , Kraków - Ruczaj

Wynagrodzenie

4 250 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukuje do pracy Recepcjonistki , do Centrum Sportowego , Kraków - Ruczaju.

Cały etat , umowa o pracę.

Praca zmianowa , w godzinach 6-14, 14-22 lub 10-22. Pracujemy także w weekendy. Nie pracujemy w święta państwowe.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku , w bezpośrednim kontakcie z Klientem.

Klasyczny zakres obowiązków recepcji : obsługa terminala płatniczego , kasy fiskalnej, systemu sprzedaży. Dbałość o swoje stanowisko pracy.

Wymagane :

  • komunikatywność

  • systematyczność

  • punktualność

  • odpowiedzialność za powierzone obowiązki

  • dyspozycyjność

  • dobre nastawienie

Poszukujemy pracownika na stałe , nie na sezon.

Zapraszamy chętnie Panie 28 +

CV ze zdjęciem proszę przesyłać przez formularz gumtree

Praca dostępna od zaraz.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 911670046