2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Ursus
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca w recepcji

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy, osoby uczące się w trybie zaocznym, do pracy w recepcji, w budynku biurowym, od poniedziałku do piątku w godzinach 06:30 - 18:30.

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klientów i gości.

  • Utrzymanie estetyki miejsca pracy.

  • Komunikacja z klientami na różnych kanałach.

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie ze standardami.

  • Obsługa narzędzi komunikacyjnych.

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność komunikacji.

  • Otwartość i umiejętność pracy pod presją.

  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielność w podejmowaniu decyzji.

  • Dyspozycyjność i punktualność.

  • Biegłość w języku polskim.

  • Chęć uczenia się i umiejętność wielozadaniowości.

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Office.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wys. 27,70 zł/godz. brutto

  • Pracę w miłym i przyjaznym miejscu.

  • Ruchome godziny pracy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 911927973