2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Dolnośląskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Wrocław
  7. Pracownik restauracji fast-food - Krzyki
Dodane 28 kwietnia 2024

Praca w punkcie gastronomicznym Bafra Kebab przy Parku Południowym

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy pracowników do obsługi naszego nowego punktu gastronomicznego Bafra Kebab przy Parku Południowym, przy ulicy Powstańców Śląskich 211C.

Opis Stanowiska:

  • Przygotowanie posiłków

  • Obsłudze klienta i terminala

  • Utrzymaniu czystości na punkcie

Oferujemy:

  • Stałe i jasne warunki zatrudnienia

  • Premie za dostępność i wyniki (zaczynamy od 27,7, z możliwością podwyżki wraz z wykazanym zaangażowaniem)

  • Elastyczny grafik

  • Brak wymogu doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

  • Codzienny posiłek z naszej oferty

Wymagania:

  • Status studenta lub ucznia pełnoletniego

  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt, rzetelność i punktualność

  • Praca również w weekendy

  • Komunikatywność w języku polskim, jak i ogólnie.

  • Aktywna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć wyrobienia

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prosimy o przesłanie wiadomości lub CV poprzez wiadomość do tego ogłoszenia.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 903925276