2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Załom
Dodane Dzisiaj o 08:57

Praca w przemyśle

Wynagrodzenie

5 550 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Załom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

-mistrz zmiany

-obsługa linii produkcyjnej wytwarzającej zbiorniki plastikowe.

Praca w systemie trójzmianowym.

Mile widziane doświadczenie przy produkcj, obsługa wózka widłowego.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych i peryferyjnych;

  • nadzór i opieka nad prawidłowością procesu produkcji;

  • nadzór i opieka nad prawidłowym eksploatowaniem maszyn;

  • odbiór, uzbrojenie w akcesoria i przygotowanie do magazynowania produktu końcowego;

  • dbanie o porządek w hali produkcyjnej;

Wymagamy:

  • odpowiedzialności, sumienności i zaangażowania w pracę;

  • dostatecznych zdolności manualnych do wykonania pracy;

  • dyspozycyjności do pracy w systemie trójzmianowym;

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat;

  • terminowe wypłaty;

Lokalizacja

Załom,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Załom
ID: 907929043