2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Łódzkie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Łódź
  7. Pracownik restauracji fast-food - Bałuty
Dodane 12 kwietnia 2024

Praca w pizzeri pomoc kuchenna

Wynagrodzenie

1 500 - 2 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do włoskiej pizzerii w miejscowości Rąbień poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku pomoc kuchenna.

Wymagamy dyspozycyjność w:

-piątek od godziny 15/16 do godziny 21/22

-sobota od godziny 11/12 do godziny 21/22

-niedziela od godziny 11/12 do godziny 20/21

Nie wymagamy doświadczenia, jedynie chęci i poważnego podejścia do pracy.

Zakres obowiązków:

-pomoc przy przygotowywaniu posiłków,deserów,napojów

-obsługa zmywaka

-pomoc przy dbaniu o należyty porządek w lokalu

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 911315077