2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Wielkopolskie
  6. Cukiernik, piekarz - Wągrowiec
Dodane 10 czerwca 2024

Praca w Piekarni/Cukierni Henryka Czarneckiego

Lokalizacja

Wągrowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Piekarnia/Cukiernia Henryka Czarneckiego poszukuje pracownika na stanowisko Cukiernik.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i dekorowanie wyrób cukierniczych zgodnie z istniejącymi standardami
  • dbanie o prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych oraz prawidłowe zużycie surowców i dodatków do produkcji
  • dbałość o wysoką jakość końcową oraz estetykę wyrobu gotowego
  • dbanie o czystość w miejscu pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • praca w systemie nocnym
  • przeszkolenie przez doświadczonych pracowników
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego - miłą i przyjazną atmosferę, pracę w zgranym, długoletnim i doświadczonym zespole

( o przesłanie CV proszę osoby zdecydowane, dyspozycyjne i gotowe podjąć pracę!)

Lokalizacja

Wągrowiec,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wągrowiec
ID: 685436387