2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdynia
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Wielki Kack
Dodane 13 czerwca 2024

Praca w Piekarni Cukierni dla Studentek GDYNIA

Wynagrodzenie

1 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Wielki Kack

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Pracy Service Jobs sp. z o.o. poszukuje dynamicznych i zaangażowanych studentek dziennych i zaocznych do pracy w naszych cukierniach w Gdyni. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, masz zapał do pracy i chcesz zdobyć doświadczenie w branży cukierniczej, to oferta dla Ciebie!

Lokalizacja:

  • Sklep na Orłowie

    • Praca w weekendy:

      • Sobota:

        • I zmiana: 5:30 - 12:00

        • II zmiana: 12:00 - 18:30

      • Niedziela: 8:30 - 15:30

  • Sklep na Karwinach

    • Praca od poniedziałku do piątku:

      • I zmiana: 5:30 - 10:30

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub zlecenie (sam/a decydujesz)

  • Wynagrodzenie 27,70-30,00 zł brutto/ h ( w tym premia uznaniowa)

  • Zniżkę pracowniczą w wysokości 25%

  • Miłą atmosferę w pracy

Wymagamy:

  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci jej wyrobienia

  • Komunikatywności

  • Umiejętności pracy w grupie

  • Otwartości

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów zgodnie z najwyższymi standardami

  • Sprzedaż wyrobów cukierniczych i piekarniczych

  • Dbanie o estetyczny wygląd stoiska oraz ekspozycję towarów

  • Przyjmowanie płatności oraz obsługa kasy fiskalnej

  • Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy

Jeśli jesteś zainteresowana, wyślij swoje CV lub skontaktuj się telefonicznie.

Dołącz do naszego zespołu i zdobywaj cenne doświadczenie!

Agencja Pracy Service Jobs

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Wielki Kack
ID: 920409985