2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Wielkopolskie
  6. Pozostałe - Jarocin
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca w ogródku Gastronomicznym

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jarocin

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Restauracja Karmnik poszukuje osób pełnych energii i entuzjazmu na stanowisko Pracowników Sezonowych do naszego uroczego ogródka gastronomicznego. Czekamy na kreatywne osoby, które będą sprzedawać lody i napoje, tworząc niepowtarzalną atmosferę w letnim sezonie od maja do końca września.

Stanowisko: Pracownik Sezonowy - Ogródek Gastronomiczny

Obowiązki:

  • Obsługa klientów z uśmiechem i profesjonalizmem, dbając o ich zadowolenie.

  • Przygotowywanie i serwowanie lodów oraz napojów zgodnie z naszymi recepturami.

  • Aktywna sprzedaż produktów oraz promocja specjalnych ofert.

  • Dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy, włączając w to utrzymanie porządku na stanowisku.

  • Obsługa kasy fiskalnej i dokonywanie transakcji płatniczych.

Wymagania:

  • Chęć do pracy w pełnym sezonie letnim, od maja do września.

  • Pozytywne podejście do pracy i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach popołudniowo-wieczornych oraz w weekendy.

  • Wytrzymałość na pracę w warunkach atmosferycznych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie .

  • Pracę w kameralnym i przyjaznym środowisku.

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży gastronomicznej.

  • Elastyczny grafik pracy, dostosowany do harmonogramu sezonowego.

Jeśli masz pasję do obsługi klienta i chcesz spędzić letnie miesiące w urokliwym otoczeniu naszego ogródka gastronomicznego, dołącz do naszego zespołu! Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV na adres email: [adres email] lub bezpośrednio do restauracji Karmnik.

Dołącz do nas i razem stwórzmy wyjątkowe chwile dla naszych klientów podczas letniego sezonu!

Lokalizacja

Jarocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jarocin
ID: 912546910