2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Centrum
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca w ogrodach, pomocnik ogólnobudowlany, pomocnik ogrodnika

Wynagrodzenie

22 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Ogrody Skandynawskie Łukasz Grygorcewicz działająca na lokalnym rynku od 2015 roku w związku z ciągłym rozwojem poszukuje pracowników.

Praca od poniedziałku do soboty (pon-piąt. 7- 16)

Miejsce pracy: głównie Szczecin i okolice oraz zachodniopomorskie,

Opis stanowiska pracy: poszukujemy do pracy osób posiadających minimalną wiedzę w zakresie prac brukarskich, prac ziemnych, ogrodniczych a także prac ogólnobudowlanych.

Do obowiązków pracownika będzie należało min.:

·        pomoc przy pracach brukaskich,

·        przygotowanie podbudowy i układanie kostki.

·        niwelacja terenu, prace ziemne itp.

·        nasadzenia, wykonywanie tarasów, elementów małej architektury (murki palisady, ogrodzenia) i inne prace przy zakładaniu ogrodów.

·        inne prace związane z zakładaniem ogrodu

Wymagania:

·      wymagamy chęci i zaangażowania w pracy brukarskiej, roboty ziemne i ogrodowe itp…

·        Umiejętność pracy zespołowej, chęci do nauki nowych rzeczy,

·        Dyspozycyjność i punktualność,

·        Umiejętność używania maszyn i narzędzi,

·        Dbałość za powierzone mienie (sprzęt),

. brak nałogów

Oferujemy:

·        Umowę zlecenie w pierwszym sezonie, stawka godzinowa

·        Zarobki zależne od 3200 do 5500 zł (od 22 do 24 zł netto na start),

·        Premia uznaniowa- zależna od wyników w pracy(przyznawana miesięcznie),

·         Wynagrodzenie co tydzień,

·         Możliwość nauki, rozwoju i awansu,

·         Sprzęt do realizacji powierzonych projektów, (wywrotka, minikoparka, wozidło spalinowe, auto na dojazdy do miejsca pracy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: ogrody skandynawskie(WSTAW MAŁPĘ)wp.pl do 01.04.2024 r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami drogą telefoniczną lub mailową.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 662827921