2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Centrum
Dodane 05 kwietnia 2024

Praca w ogrodach, brukarz, budowlaniec, ogrodnik

Wynagrodzenie

6 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Ogrody Skandynawskie Łukasz Grygorcewicz działająca na lokalnym rynku od 2015 roku w związku z ciągłym rozwojem poszukuje pracowników.

Praca od poniedziałku do soboty (pon-piąt. 7- 16)

Miejsce pracy: głównie Szczecin i okolice oraz zachodniopomorskie,

Opis stanowiska pracy: poszukujemy do pracy osób posiadających wiedzę i doświadczenie w zakresie prac brukarskich, prac ziemnych, ogrodniczych a także prac ogólnobudowlanych.

Oczekujemy minimum 2 lata doświadczenia związanego z pracami dotyczącymi budowy ogrodów.

Do obowiązków pracownika będzie należało wykonywanie projektów związanych z zagospodarowaniem terenów zielonych (głównie ogrody prywatne).:

·        rozmierzanie podjazdów, ścieżek ogrodowych, schodków i palisad z gotowego projektu,

·        nanoszenie wysokości, ustalanie spadków,  przygotowanie podbudowy i układanie kostki.

·        niwelacja terenu, korytowanie podjazdów, itp.

·        nasadzenia, wykonywanie tarasów, elementów małej architektury (murki palisady, ogrodzenia) i inne prace przy zakładaniu ogrodów.

·        inne prace związane z zakładaniem ogrodu i pielęgnacją ogrodów

Wymagania:

·       prawo-jazdy kat.B,

·        doświadczenie w pracy brukarskiej i drobnych prac murarskich (murki z gotowych bloczków, wylewki pod tarasy, wylewki   pod słupki ogrodzeniowe, altany itp. ,

·       umiejętność korzystania z dokumentacji projektowej w trakcie realizacji zadania,

·        umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole,

·        dyspozycyjność i punktualność,

·        umiejętność używania maszyn i narzędzi,

·        dbałość za powierzone mienie (sprzęt),

·        mile widziana dokładność i zmysł estetyczny.

Oferujemy:

·        umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące a następnie w zależności od wyników pracy umowę na czas nieokreślony,

·        zarobki od 6500 do 8500 brutto,

·        premia uznaniowa- zależna od wyników w pracy (przyznawana miesięcznie),

·        możliwość pracy w soboty,

·         możliwość szkoleń, nauki, rozwoju i awansu,

·         sprzęt ułatwiający realizację powierzonych zadań (wywrotka, minikoparka, wozidło spalinowe)

·         pracę w małym, zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: ogrody skandynawskie(WSTAW MAŁPĘ)wp.pl do 15.03.2024 r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami drogą telefoniczną lub mailową.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 731111547