2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Opolskie
  5. Ochrona - Opole
Dorota
Dodane 17 maja 2024

Praca w ochronie (orzeczenie)

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

W RAMACH WSPÓŁPRACY OTRZYMASZ:

  • możliwość udziału w projektach, gdzie przedstawimy Ci sprawdzone oferty pracy,

  • indywidualną sesję z doradcą zawodowym, z którym zaplanujesz swoją ścieżkę kariery,

  • profesjonalne konsultacje Twojego CV,

  • wsparcie specjalisty, który przygotuje Cię do rozmowy kwalifikacyjnej,

  • określenie indywidualnej strategii rozwoju Twojego potencjału zawodowego.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE JEŚLI:

  • posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności (rekrutacja prowadzona w ramach działań aktywizacji zawodowej),

  • jesteś osobą sumienną i zaangażowaną,

  • jesteś osobą punktualną,

  • masz umiejętność dobrej organizacji pracy.

Zakres obowiązków:

  • Ochrona powierzonego mienia

  • Obchody na terenie obiektu

Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, wyślij nam swoje CV!

Ze względu na misję Fundacji, którą jest wyrównywanie szans OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI na rynku pracy, prezentowana oferta jest skierowana w szczególności do osób wywodzących się z tej grupy.

Staramy się zapewnić dostępność miejsca pracy na każdym etapie. Jeśli potrzebujesz usprawnień podczas procesu rekrutacji – daj nam o tym znać w trakcie rozmowy telefonicznej z rekruterką.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych czynności związanych z rekrutacją (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO). Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na udostępnienie danych dot. mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie godnie z treścią art. 9 ust. 2 lit. a) RODO.

Dziękujemy wszystkim osobom, które wyślą do nas swoje zgłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Projekt Aktywuj Pracę jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Numer w rejestrze Agencji Zatrudnienia: 947

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 917334104