2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Śródmieście
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca w obsłudze sklepu internetowego i social mediach

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma jubilerska z 40-letnim doświadczeniem poszukuje osoby na stanowisko: pracownik marketingu.

Ilość godzin 8. Praca od 10:00 do 18:00(poniedziałki: 11-19)

Od kiedy: od zaraz, ewentualnie za miesiąc

Miejsce pracy: Warszawa Śródmieście(Orla)

Zakres obowiązków:

  • Dodawanie produktów na stronę (zdjęcia, opis)

  • Ulepszanie funkcjonowania strony

  • Działania na mediach społecznościowych(fb, instagram, pinterest) nagrywanie krótkich relacji i wstawianie  relacji i postów

  • Odpowiadanie na wiadomości klientów w social mediach

  • Pisanie newslettera i bloga

  • W ramach zastępstwa bezpośredni kontakt z klientem i obsługa w sklepie jubilerskim

Wymagania:

  • Sumienności

  • Kreatywności

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Samodzielności i zorganizowania własnego stanowiska pracy

  • Logicznego myślenia

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku - weekendy wolne

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę po okresie próbnym

  • Kameralny, zgrany zespół

  • Możliwość rozwoju i nauki

  • Pozyskanie wiedzy z zakresu jubilerstwa i kamieni szlachetnych

Prosimy o przesyłanie CV. Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 908161371