2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 14 kwietnia 2024

Praca w nowoczesnym biurze nieruchomości w Warszawie

Wynagrodzenie

4 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

JU Nieruchomości - firma odchodząca od sztywnych norm pracy w nieruchomościach!

Chcesz pracować w miejscu gdzie:

- doświadczenie nie jest najważniejsze?

- nauczysz się zawodu pośrednika od doświadczonych agentów?

- klimat pracy jest bardzo ważny, zero rywalizacji, zamiast tego doświadczycie wsparcia oraz rozwóju?

W takim razie to oferta skierowana dla Ciebie! Kogo szukamy? Firmę tworzą ludzie, dlatego poszukujemy studentów - młodych oraz mocno zdeterminowanych osób, które lubią połączenie pracy w terenie i biurze, chcących zarabiać duże pieniądze.

O firmie: Naszą misją w JU Nieruchomości jest zmiana podstawowego podejścia, typowego dla procesu kupna czy sprzedaży nieruchomości. Nie tylko pomagamy znaleźć idealną nieruchomość, spełniającą oczekiwania klientów, ale także dbamy o to, by cała transakcja była przyjemnym procesem, pozbawionym niepotrzebnego stresu. To nasza pasja do Warszawskich nieruchomości oraz jej mieszkańców inspiruje nas do naszych codziennych obowiązków. Chętnie Cię nią zarazimy! Skupiamy się głównie na sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości o podwyższonym standardzie. Szkolimy w dziedzinie nieruchomości od zera do eksperta, a nawet po zakończonym okresie wdrożeniowym nadal będziemy oferować naszą pomoc i wsparcie mentorskie.

Zakres obowiązków: Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz ofert nieruchomości, przygotowywanie ofert sprzedaży oraz wynajmu - współpraca z fotografem, home stagerem, organizacja dni pokazowych, prezentowanie nieruchomości.

Co oferujemy: Pełne szkolenie wdrożeniowe opiekę doświadczonego Agenta przez cały czas pracy, profesjonalny sprzęt potrzebny do pracy: MacBook, telefon służbowy, aparat, kamera 360, statyw, wizytówki etc.
 Wysokie zarobki uzależnione od zaangażowania (prowizja). Elastyczność miejsca oraz czasu pracy - możliwość pracy zdalnej, sam organizujesz swój kalendarz, dla najlepszych pośredników możliwość uzyskania licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami, wyjścia integracyjne.

Wymagania: Status studenta lub własna działalność gospodarcza, pracowitość, wytrwałość oraz sumienność, chęć samorozwoju, wysoka kultura osobista, umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji. Dodatkowe atuty: Prawo jazdy kat.B., wiedza dotycząca rynku nieruchomości oraz doświadczenie, znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego.

Atmosfera w której pracujemy jest dla nas bardzo ważna! Doceniamy pracowników oraz staramy się rozumieć ich potrzeby. Pragniemy stworzyć wyjątkowy, zgrany zespół, chcesz być jego częścią?

Wyślij CV chętnie umówimy się na spotkanie w centrum Warszawy, aby się lepiej poznać. Zapraszamy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejeskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 777763146