2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Człuchów
Dodane 02 kwietnia 2024

Praca w Niemczech

Lokalizacja

Człuchów

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, montaż zabudowy GK).

  • Prace remontowe (renowacje łazienek, kuchni, salonów).

  • Montaż elementów wyposażenia wnętrz (drzwi, okna, armatura sanitarna).

  • Prace ogólnobudowlane (murowanie, tynkowanie, ocieplanie budynków).

  • Prace instalacyjne (elektryczne i hydrauliczne).

  • Prace związane z glazurnictwem i białym montażem.

  • Montaż i demontaż konstrukcji i elementów budowlanych.

  • Prace porządkowe i organizacja miejsca pracy.

  • Obsługa elektronarzędzi i narzędzi ręcznych.

  • Prace pomocnicze i wsparcie dla głównego wykonawcy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach remontowych i wykończeniowych.

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi (wiertarka, szlifierka, młot udarowy itp.).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Brak nałogów (alkohol, narkotyki).

  • Zdolności manualne i techniczne.

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zespole.

  • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki i hydrauliki.

  • Umiejętność pracy zgodnie z wytycznymi i standardami firmy.

  • Mile widziana gotowość do pracy w delegacji.Praca na terenie Niemiec.Więcej informacji udzielę telefonicznie +49 157*****374.

Lokalizacja

Człuchów,

Pomorskie

Pomorskie, Człuchów
ID: 908921935