2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Pomorskie
  6. Pozostałe - Gdańsk
  7. Pozostałe - Wrzeszcz
Dodane 17 maja 2024

Praca w naleśnikarni - Stacja FoodHall, Gdańsk Wrzeszcz

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Naleśnikarnia zlokalizowana w Stacji Foodhall w Galerii Metropolia (Gdańsk Wrzeszcz) poszukuje nowej osoby do swojego zespołu!  Szukamy osoby dyspozycyjnej zarówno w tygodniu jak i w weekendy, od zaraz.

Zakres obowiązków: obsługa gości, przyjmowanie zamówień, przygotowywanie i wydawanie zamówień, dbanie o estetykę dań oraz czystość w boksie. W zamian oferujemy elastyczny grafik, uczciwe wynagrodzenie, premie, darmowe naleśniki i zniżkę w Stacji Foodhall!

Jeśli nie masz doświadczenia w gastro - nic straconego. Wszystkiego Cię nauczymy.  Wymagany status studenta lub ucznia. Jeśli jesteś zainteresowany/a zachęcamy do kontaktu! Koniecznie prześlij nam swoje CV lub informacje o sobie.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 701659027