2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Warmińsko-mazurskie
  6. Pozostałe - Elbląg
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca w mobilnej lodziarni od zaraz (rower gastronomiczny)

Wynagrodzenie

23 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Elbląg

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Praca w mobilnej lodziarni od zaraz (dla każdego: m.in. obcokrajowców, osób z niepełnosprawnością, uczniów i studentów)

Sprzedaż lodów i lemoniady Nasza sieć obejmuje teren całej Polski.

Obecnie poszukujemy pracownika do pracy w Elblągu.

Nasze rowery znajdziesz w Pasie Nadmorskim od mola w Brzeźnie do Sopotu (a także w Warszawie, Toruniu, Olsztynie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu itd.).

Pracujemy w godzinach od 9.00 do 21.00. Zakres obowiązków:

• Sprawna i profesjonalna obsługa gości/klientów, w tym z dzieci (co lubimy najbardziej)

• Aktywna sprzedaż oferowanych produktów

• Przygotowanie stanowiska pracy

• Uzupełnianie zapasów

• Dbanie o czystość stanowiska pracy i lokalu

• Nabijanie sprzedaży na kasie fiskalnej, obsługa terminala

• Raportowanie do przełożonych

Przydatne cechy i umiejętności:

• pozytywne nastawienie, wzbudzanie sympatii, otwartość • odpowiedzialność, punktualność

• ważna książeczka sanitarna (badania SANEPID)

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• wysoka kultura osobista

Tobie oferujemy:

• pracę w niewielkim, pozytywnym zespole

• godne zarobki (23-30zł/godz.)

• elastyczne godziny i dni pracy (praca na rano, po południe, w weekendy)

• legalne zatrudnienie (umowa o pracę, umowa zlecenia)

• atrakcyjny system premii Administratorem danych jest Wilczart Sp. z o.o. – Proszę o załączanie klauzuli.

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 915201388