2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Sokołów Podlaski
Dodane 14 maja 2024

praca w markecie MRÓWKA - sprzedawca

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sokołów Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy osobę na stanowisko sprzedawca - doradca klienta w markecie MRÓWKA.

Działy do obsługi: elektryka, hydraulika, panele podłogowe.

Zakres obowiązków::

  • obsługa klienta

  • zamówienia towaru

  • uzupełnianie towaru na półkach,

  • dbanie o wystawki sklepowe na działach obsługi

Wymagania:

  • chęć do pracy

  • uczciwość

  • cierpliwość

  • dokładność

  • skrupulatność

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • stabilne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv ze zdjęciem

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Sokołów Podlaski,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sokołów Podlaski
ID: 672813475