2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Dolnośląskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Głogów
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca w markecie budowlanym GŁOGÓW

Wynagrodzenie

28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisku: Hali Sprzedażowej oraz Pracownik Sektora Logistyki, a także pracownik Kasjer/ Kasjerka - którzy dołączyliby do naszego zespołu, pracującego u naszego klienta, będącego niekwestionowanym liderem wśród marketów z branży budowlanej w Polsce.

Lokalizacja: GŁOGÓW

Warunki współpracy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (Kasjer/Kasjerka)

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie agencyjne (Hala/ Magazyn)

Wynagrodzenie: 28 zł/h brutto (dla studenta do 26 roku życia jest to stawka netto, świetna opcja!)

Stanowisko na Sektorze Logistyki posiada 8/8 etatu. (8h zmiana)

Grafik ustala się na miejscu z kierownikiem działu - wymagamy dyspozycyjności w godzinach porannych, jak i popołudniowych.

Pracownik Sektora Logistyki będzie odpowiedzialny za przyjęcie towaru dostarczanego do marketu, jak również będzie odpowiedzialny za odpowiednie jego rozlokowanie na magazynie. Ponadto do obowiązków pracownika Sektora Logistyki będzie należeć przygotowywanie do wysyłki zamówień internetowych oraz zamówień telefonicznych.

Praca w Dziale Sprzedaży początkowo polegać będzie na wykładaniu towaru, metkowaniu, przenoszeniu asortymentu (w tym cięższe produkty) oraz ewidencjonowaniu. Następnie po wdrożeniu do pracy na tym stanowisku do obowiązków pracownika dojdzie także obsługa klienta. Od potencjalnego pracownika wymagane również będą drobne prace porządkowe a także dbanie o ekspozycję towaru.

Zadania na stanowisku obsługi kasy fiskalnej:

-przyjmowanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

-obsługa kasy oraz terminala płatniczego

-skanowanie towaru zakupionego przez Klienta

-wydawanie potwierdzenia zakupu

Wymagania:

- chęć i zaangażowanie do pracy

- dobra organizacja pracy własnej.

Zainteresowała Cię nasza oferta pracy? Aplikuj już dzisiaj, liczba miejsc pracy ograniczona! Wyślij CV poprzez portal, a my się skontaktujemy!

HR WORK FORCE ( KRAZ 6474) jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą na rynku pracy tymczasowej. Świadczymy profesjonalne usługi B2B w zakresie szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego.

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 878650127