2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Żagań
Dodane 21 maja 2024

Praca w magazynie- sortownia paczek w Niemczech- STAŁA PRACA

Wynagrodzenie

9 500 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żagań

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

Szukasz stałej, pewnej pracy za granicą? Interesują Cię wysokie zarobki? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Miejsce pracy:  Okolice Kassel

  • Miesięczne wynagrodzenie od 2200 EUR brutto do 3200 EUR brutto

  • Stawka godzinowa brutto: dzienna 13,50 EUR; nocna 16,88 EUR (możliwe nadgodziny)

Zadania:

  • Praca polega na ręcznym rozładunku i załadunku kontenerów z przesyłkami kurierskimi

Zapewniamy:

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego, polskiego zespołu

  • Umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Zakwaterowania w pokojach współdzielonych

  • Podstawowe i dodatkowe ubezpieczenie oraz opiekę medyczną

  • Możliwość uzyskania zaliczki po pierwszym przepracowanym miesiącu

Pomagamy w organizacji transportu oraz zapewniamy dojazd z zakwaterowania do miejsca pracy!

Ponadto oferujemy szereg dodatków do wynagrodzenia od 100 do 150 EUR brutto jeśli:

  • polecisz pracowników do pracy

  • wyrazisz chęć pełnienia funkcji kierowcy firmowego busa lub zgodzisz się na używanie własnego auta na miejscu by dowozić innych pracowników do pracy

Interesuje Cię praca w innych lokalizacjach w Niemczech? Nie ma problemu! Mamy wiele projektów.

Aplikuj i dołącz do JobWerke! (www.jobwerke.pl)/ Zadzwoń: 799 355 455

Lokalizacja

Żagań,

Lubuskie

Lubuskie, Żagań
ID: 861808954