2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Lubowidz
Dodane 10 maja 2024

Praca w Lubowidzu (Żuromin) - obsługa sklepu internetowego

Wynagrodzenie

4 242 - 4 243 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubowidz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oferujemy pracę na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. logistyki (obsługa sklepu

internetowego).

Głównym celem stanowiska jest samodzielne kompletowanie zamówień do klientów oraz konfekcjonowanie produktów.

Praca w Lubowidzu w firmie odzieżowej - marka produkująca odzież na terenie Polski.

Sprzedaż internetowa.

Zadania:

  • Bieżąca obsługa zamówień - kompletowaniem i wysyłka

  • Przyjmowanie towaru

  • prace magazynowe

  • Konfekcjonowanie produktów

  • Podstawowe prace administracyjne

Zapewniamy:

  • Umowę zlecenie na okres próbny, później możliwość przejścia na umowę o pracę

  • Zaplecze socjalne tj. w pełni wyposażona kuchnia wraz z podstawowym zaopatrzeniem - kawa, herbata, itp.

  • Duże możliwości rozwojowe (możliwość uczestniczenia w targach branżowych)

  • Nabywanie nowych umiejętności

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Lokalizacja

Lubowidz,

Mazowieckie

Mazowieckie, Lubowidz
ID: 618075177