2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Złotoryja
Dodane 17 lipca 2024

Praca w Lodziarni ZŁOTA Złotoryja

Wynagrodzenie

28,10 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Złotoryja

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Poszukujemy pracowników do pracy w lodziarni ZŁOTA w Złotoryi.

Zapewniamy wszelkie niezbędne szkolenia.

Godziny pracy do indywidualnego ustalenia.

Stawka 28,10 zł brutto/godzinę

Dla zaangażowanych / sumiennych pracowników dodatkowa premia!

Wymagania:

  • aktualne badania (książeczka sanitarno epidemiologiczna) - brak nie jest problemem, można wyrobić książeczkę w szybkim terminie.

  • miła aparycja, kultura osobista, schludny / zadbany wygląd, dokładność, sumienność, punktualność

  • doświadczenie w pracy w gastronomi będzie dodatkowym atutem

  • dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • obsługa Klientów lodziarni: wydawanie lodów, przygotowywanie deserów, gofrów, napojów itp.

  • przygotowywanie produktów do sprzedaży

  • dbanie o wizerunek firmy

  • utrzymywanie i dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • obsługa terminala płatniczego i kasy fiskalnej

Zapewniamy:

  • przyjazna atmosferę w pracy

  • szkolenia

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie  (dodatkowo premia uznaniowa dla zaangażowanych)

Miesięczne zarobki w zależności od przepracowanych godzin mogą wynosić nawet ponad 4 000 zł netto

Kontaktujemy się z wybranymi osobami!!!

Zgłoszenia z cv proszę przesyłać przez olx lub pod numer 60*****63

Lokalizacja

Złotoryja,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Złotoryja
ID: 740998859