2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Dolnośląskie
  6. Pozostałe - Wrocław
  7. Pozostałe - Krzyki
Dodane 03 kwietnia 2024

PRACA w lodziarni / sprzedaż lodów

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracowników do obsługi klientów w lodziarni (nasz sezon się rozpoczyna i trwa do końca września)

OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

profesjonalna obsługa Klientów;

przygotowanie i sprzedaż produktów z naszej oferty (lody/gofry/kawa itp.);

dbanie o wizerunek i estetykę naszej lodziarni;

WYMAGANIA:

chęć i umiejętność pracy w zespole;

dyspozycyjność, gotowość do pracy (praca również w weekendy - min jeden weekend w miesiącu);

ważne badania sanitarno-epidemiologiczne ( WARUNEK KONIECZNY!);

status ucznia/studenta; pełnoletność;

uśmiech i pozytywne nastawienie w kontaktach z Klientami;

mile widziane doświadczenie kawiarnia/lodziarnia - dodatkowy atut;

Poszukujemy pracowników do punktu: - Lodziarnia Przystań na lodzie

ul. Zielińskiego/Gwiaździsta 72 (okolice Sky Tower)

Możliwość pracy na cały etat, pół etatu - do każdej osoby podchodzimy indywidualnie... [Proszę w wiadomości o dopisek z dyspozycyjnością]

Wyślij swoje CV wraz ze zdjęciem i dołącz do naszego zespołu!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 909148294