2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Wielkopolskie
  6. Pozostałe - Ostrów Wielkopolski
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca w lodziarni nad morzem z zakwaterowaniem - Trzęsacz

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnię miłą, pozytywną oraz pracowitą dziewczynę do pracy w lodziarni w Trzęsaczu nad morzem. Praca od końca KWIETNIA do połowy WRZEŚNIA.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta

  • sprzedaż i przygotowanie lodów, gofrów, deserów, kawy

  • dbanie o czystość miejsca pracy

Oferujemy:

  • pracę w młodym i energicznym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię za dobre wyniki pracy

  • zakwaterowanie

Wymagamy:

  • pozytywnego nastawienia i chęci do pracy

  • książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych

  • wiek: 17-36 lat status ucznia/studenta będzie dodatkowym atutem.

Wszyscy pracownicy z doświadczeniem i bez doświadczenia przechodzą szkolenie przygotowujące do pracy w lodziarni.

Proszę wyłącznie o kontakt telefoniczny !!

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 910313598