2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Warszawa
  7. Pozostałe - Mokotów
Dodane 09 kwietnia 2024

Praca w Lodziarni Mokotów Sadyba

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy uśmiechniętej, komunikatywnej osoby na stanowisko kasjer/sprzedawca do lodziarni Beza Krówka położonej w uroczym miejscu na warszawskiej Sadybie. Bliskość parku i zamknięte osiedle i lokalni klienci gwarantują fantastyczne warunki pracy. Bardzo zależny nam na dobrej relacji pracownik klient, więc szukam osób pozytywnie nastawionych do świata i zaangażowanych w to co robią. W zamian gwarantuje bardzo miłą atmosferę pracy oraz przyjaznych i uśmiechniętych pracodawców :)

Zakres obowiązków obejmuje:

-nakładanie i wydawanie lodów

-przygotowanie lemoniady

-obsługa ekspresu do kawy

-obsługa klientów, w tym aktywna sprzedaż

-przygotowanie gofrów

-dbanie o odpowiednią ekspozycję i wygląd lodziarni

-dbanie o czystość i higienę w miejscu pracy, bieżące czynności porządkowe związane z działalnością punktu

Wymagania:

-aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sanepid/zaświadczenie lekarza medycyny pracy)

-zaangażowania i chęci do pracy

-dyspozycyjności do pracy co najmniej w 2 weekendy w miesiącu oraz gotowość do pracy w święta i długie weekendy

-płynna znajomość języka polskiego w mowie

Mile widziane:

-status studenta/ucznia (po maturze)

-doświadczenie w pracy w lodziarni, kawiarni lub innej gastronomii

-znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego

Oferuję ze swojej strony:

-pracę na podstawie umowy zlecenia

-wynagrodzenie na poziomie 27,70-28,10 zł/h brutto za 1h

-szkolenie wdrożeniowe

-bardzo miłą atmosferę pracy

-elastyczny grafik

-pracę od końca kwietnia do końca września.

Serdecznie zapraszam do wysyłania aplikacji ze zdjęciem.Proszę o określenie dyspozycyjność do pracy.

Skontaktujemy się w wybranymi osobami.

Pozdrawiam

Gabriela

Beza Krówka Sadyba

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 910600357