2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Wielkopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Przeźmierowo
Dodane 06 kwietnia 2024

Praca w lodziarni "LODY Naturalne z Cytadeli - Przeźmierowo"

Lokalizacja

Przeźmierowo

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukamy miłych i pogodnych osób do pracy sezonowej w lodziarni „Lody Naturalne z Cytadeli” w Przeźmierowie

Praca od teraz do końca września

Wymagania:

-Aktualna Książeczka sanepidowska

-Status ucznia lub studenta

-dyspozycyjność w tygodniu oraz w weekendy

-nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy

Korzyści:

- Praca w miłej i przyjaznej atmosferze

-elastyczne godziny pracy

-grafik układany wg złożonej dyspozycyjności

Obowiązki:

-wysoka kultura osobista

-obsługa kasy fiskalnej

-przestrzeganie zasad higieny pracy zgodnie z wymaganiami naszymi oraz sanepidu

-utrzymywanie w porządku ogródka gastronomicznego

-nakładanie lodów oraz przygotowywanie napojów z oferty

-utrzymywanie czystości w lokalu

Zapraszamy do kontaktu !

Lokalizacja

Przeźmierowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przeźmierowo
ID: 909906887