2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Lubelskie
  6. Pozostałe - Chełm
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca w lodziarni Chełm Lwowska 14a

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Chełm

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studenta, Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stanowisko: Sprzedawca/Sprzedawczyni Lodów, Gofrów i Shake'ów (idealne dla aktywnej studentki)

Lokalizacja:Chełm Lwowska 14a

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, idealnie studentki, do pracy jako sprzedawca/sprzedawczyni lodów, gofrów i shake'ów w naszej lodziarni Pcion we Włodawie. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż lodów, gofrów, shake'ów, obsługę klientów, utrzymanie czystości w lokalu oraz aktywne uczestnictwo w mediach społecznościowych lodziarni.

Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Zdolność pracy w dynamicznym środowisku

Komunikatywność i pozytywne podejście do pracy

Umiejętność aktywnego uczestnictwa w mediach społecznościowych

Oferujemy:

Stawkę godzinową do negocjacji

Elastyczny grafik, dostosowany do harmonogramu studiów

Możliwość rozwoju w branży gastronomicznej

Jeśli jesteś osobą energiczną, lubiącą kontakt z ludźmi, sprzedaż oraz pracę z lodami, goframi i shake'ami, oraz posiadasz umiejętności aktywnego uczestnictwa w mediach społecznościowych, to ta praca jest dla Ciebie! Aby aplikować, prześlij swoje

Lokalizacja

Chełm,

Lubelskie

Lubelskie, Chełm
ID: 913571713