2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Kujawsko-pomorskie
  6. Pozostałe - Inowrocław
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca w lodziarni -A Centrum Inowrocław

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Inowrocław

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Największa sieć lodziarni "Lodolandia" poszukuje pracowników do punktu sprzedaży, który będzie się mieścił przy Parku handlowym A Centrum przy ulicy św. Ducha 55 w Inowrocławiu.

Start: od zaraz do końca września

Kogo szukamy:

  • osób o dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi,

  • chęci do pracy,

  • osoby posiadające książeczki lub oświadczenia sanitarno-epidemiologicznego

  • mile widziane osoby uczące się,

Zadania:

  • przygotowywanie i sprzedaż lodów, deserów lodowych, gofrów, napojów,

  • obsługa klienta w punkcie gastronomicznym,

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję i wygląd punktu,

  • bieżące czynności porządkowe związane z działalnością punktu.

Co oferuję:

  • rzetelne i terminowe wypłaty wynagrodzenia ,

  • umowa zlecenie -stawka 25 zł brutto

  • miłą atmosferę,

  • szkolenia wdrażające,

  • zdobycie doświadczenia,

  • stabilność zatrudnienia.

Proszę o przesłanie CV ze zdjęciem.

Proszę pamiętaj o dopisaniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 668033671