2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Wielkopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kórnik
Biała Dama
Dodane 24 kwietnia 2024

praca w Lodziarni

Wynagrodzenie

3 200 - 4 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kórnik

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Lodziarnia w Kórniku poszukuje osób do sprzedaży lodów naturalnych i włoskich

 Opis stanowiska pracy:

·      obsługa maszyny do sprzedaży lodów

·      odpowiedzialność za własne stanowisko i czystość

Wymagania:

·      Pozytywne nastawienie i entuzjazm do pracy,

·      Aktualne badania dla celów sanitarno – epidemiologicznych.

·      Dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin lub weekendowo;

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o stabilny miesięczny grafik

  • pracę na stałe lub sezonowo;

  • Pracę w stabilnej firmie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub sezonowo

  • Miła atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt priv.

Lokalizacja

Kórnik,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kórnik
ID: 902198934