2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Zachodniopomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Grzybowo
Dodane 22 kwietnia 2024

praca w klimatycznej kawiarnio-lodziarni koło Kołobrzegu

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grzybowo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Interesuje Cię sezonowa praca w gastronomii? Szukasz fajnej, bardzo dobrze płatnej wakacyjnej pracy nad morzem? Witamy! Kawiarnio-lodziarnia PrawdziweKafe w Grzybowie koło Kołobrzegu, zlokalizowana tuż przy plaży - poszukuje energicznych i uśmiechniętych osób do pracy przy obsłudze klienta gastronomii! Praca w okresie od maja do października - możliwość dostosowania grafiku!

Od Kandydatów oczekujemy:

- chęci do pracy i zaangażowania

- Umiejętności pracy w zespole

- Pozytywnej energii i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

- Aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub gotowości jej wyrobienia

Mile widziane doświadczenie w pracy w gastronomii.

Twoje zadania m.in:

- przyjmowanie zamówień zgodnie ze standardami

- roznoszenie/ wydawanie zamówień

-przygotowywanie lodów, gofrów deserów

-przygotowywanie podstawowych napojów

- utrzymywanie czystości w miejscu pracy

- współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów lodziarni

W zamian oferujemy:

- bezpłatne profesjonalne szkolenie,

- atrakcyjne wynagrodzenie i napiwki

- dzień wolny i system zmianowy który pozwoli Ci się poopalać

- możliwość awansu i długoletniej współpracy

- wakacyjną, pozytywną atmosferę pracy w wesołym zespole

Nie zapewniamy zakwaterowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz informacji o dyspozycyjności od 29.04.2024 r. przez aplikację olx. Może to właśnie Ty dołączysz do drużyny PrawdziweKafe :) - szukaj nas na FB

Lokalizacja

Grzybowo,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Grzybowo
ID: 746511170