2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Psie Pole
Dodane 27 kwietnia 2024

Praca w kawiarnii w Parku Trampolin

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Szukamy entuzjastycznej i energicznej osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Obsługa Kawiarni w naszym Parku Trampolin GOjump. Jako część zespołu obsługi, będziesz odgrywać kluczową rolę w zapewnianiu doskonałego doświadczenia dla naszych gości, zarówno poprzez serwowanie pysznego jedzenia i napojów, jak i tworzenie przyjaznej atmosfery.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zamówień od klientów i obsługa kasy.

  • Przygotowywanie i serwowanie napojów oraz prostych dań.

  • Zachowanie czystości i porządku w obszarze kawiarni.

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta i pozytywnej komunikacji.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu GOcafe oraz innymi pracownikami Parku Trampolin GOjump.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność w tygodniu i weekendy na około 100h miesięcznie.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Pozytywne nastawienie i gotowość do obsługi klienta.

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

  • Zorganizowanie i zdolność do pracy pod presją.

  • Doświadczenie w obszarze gastronomii lub obsługi klienta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym i zgrany zespole.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży usługowej.

  • Elastyczne grafik, praca w weekendy i święta.

  • Premie za zrealizowane targety.

Jeśli jesteś osobą pełną pozytywnej energii, kochasz pracę z ludźmi i jesteś gotowy(a) do podjęcia wyzwania pracy w Parku Trampolin, zachęcamy do przesłania swojego CV.

Wybrane osoby zostaną poinformowane o dalszym procesie rekrutacji.

Dołącz do naszego zespołu i pomóż tworzyć niezapomniane chwile radości dla naszych gości!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 900653029