2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Żory
Dodane 08 maja 2024

Praca w kawiarni w centrum Żor

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kawiarnia w centrum Żor zatrudni w pełnym wymiarze pracy na stanowisko kelnerka/ kelner/baristka/barista

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i serwowanie produktów lodowych , gofrów, deserów oraz ciast

  • Doświadczenie w pracy na ekspresie kolbowym- warunek konieczny

  • Obsługa klientów

  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy.

  • Zarządzanie ekspozycją produktów.

  • Praca w różnych godzinach.

  • Budowanie relacji z klientami.

  • Współpraca z zespołem.

  • Wymagania:

  • Dyspozycyjność i punktualność.

  • Pozytywne nastawienie i szacunek do innych.

  • Znajomość obsługi sprzętu gastronomicznego.

  • Chęć do nauki i rozwoju.

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Posiadanie aktualnych badań sanitarnych/ książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Elastyczność czasowa i gotowość do pracy w weekendy.

  • Oferujemy

  • Stawkę w zależności od doświadczenia i zaangażowania

  • Przyjazną atmosferę pracy

Jeśli jesteś osobą ambitną, pragnącą rozwoju oraz lubisz pracę z ludźmi to zapraszamy :)

CV prosimy o wysyłanie przez formularz OLX. Do zobaczenia!

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 916935421