2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Góra Kalwaria
Dodane 07 maja 2024

Pracownik KAWIARNI.

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Góra Kalwaria

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zadania Pracownika Kawiarni:

  • obsługa klienta przy kasie

  • przygotowywanie i serwowanie napojów gorących i zimnych

  • przygotowywanie prostych dań serwowanych w lokalu (kanapki, jajecznica itp)

  • serwowanie lodów, ciast

  • dbanie o porządek w lokalu

  • stosowanie się do zasad panujących w lokalu

Doświadczenie nie jest wymagane, przeprowadzimy szkolenia z obsługi ekspresu, kasy i inne!

Elastyczny grafik. Godziny pracy zmianowe, do uzgodnienia i możliwe do dopasowania do zajęć na studiach dziennych jak i zaocznych.

  • pracujemy we wszystkie weekendy i święta

  • osoby z doświadczeniem w gastronomii mile widziane

  • prawo jazdy i samochód bardzo mile widziane

  • studenci mile widziani

  • gwarantujemy pracę w przyjaznej atmosferze w miłym zespole

  • możliwość awansu na wyższe stanowiska

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność w weekendy

  • wielozadaniowość

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoko kultura osobista

NASZE LOKALE:

  • KAWIARNIA i pracownia cukiernicza: Góra Kawiarnia, ul. Sajny 15 Góra Kalwaria

  • LOKAL SEZONOWY: FULL GASSY, Czernidła 27

Lokalizacja

Góra Kalwaria,

Mazowieckie

Mazowieckie, Góra Kalwaria
ID: 695503695