2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Ochota
Julia
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca w kasynie - Krupier/Krupierka (Polska lub zagranica)

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy globalnym dostawcą usług HR dla światowego sektora rozrywkowego.

Hazard/bukmacherka to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów gospodarek światowych. Jest to też profesjonalna, nowoczesna branża zajmująca się między innymi produkcją streamów gier rozrywkowych jak gry karciane i losowe.

Rekrutujemy na stanowiska techniczne, prezenterskie, krupierskie, HR, marketingowe, administracyjne i managerskie. Nasz sukces opiera się na głębokim zrozumieniu branży, w połączeniu z naszym zaangażowaniem w zapewnienie wyjątkowej obsługi zarówno klientom, jak i kandydatom.

Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Krupier/Krupierka

Zakres obowiązków:

·        Prowadzenie gier cylindrycznych (ruletka) oraz gier w karty (black jack, poker, bakarat), zgodnie z regulaminami tych gier

·        Obsługa niezbędnego do gier sprzętu (np. koła do ruletki)

·        Nadzór nad prawidłowym przebiegiem gry

Oczekujemy:

·        Doświadczenie w pracy jako krupier - mile widziane

·        Dyspozycyjność do pracy w pełnym etacie, pomiędzy poniedziałkiem a niedzielą, szczególnie wieczorami

·        Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

·        Komunikatywność, spostrzegawczość, rzetelność, punktualność

·        Umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista

Oferujemy:

·        Ciekawą i pełną wyzwań pracę w Polsce lub za granicą (możliwe lokalizacje: Malta, Cypr, Niemcy, Czechy, Austria, Szwajcaria - tylko dla osób z doświadczeniem)

·        Wynagrodzenie: podstawowe 2000 Euro miesięcznie + bonusy i premie za efektywność pracy

·        Stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju i awansu

·        Zmianowy system pracy

·        Dla osób chcących pracować za granicą pomoc w relokacji i akomodacji

·        Dla osób bez doświadczenia oferujemy szkolenie i roczne zatrudnienie w kasynie w Polsce

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 866812543