2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Grunwald
Dodane 17 kwietnia 2024

Praca w Kancelarii Komorniczej w Plewiskach

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kancelaria Komornicza w Plewiskach zatrudni pracownika:

Zakres obowiązków:

- sporządzania projektów pism w prowadzonych postępowaniach egzekucyjnych,

- archiwizacja dokumentów w tym ( kompletowanie akt, segregacja pism oraz zwrotnych potwierdzeń odbioru),

- doręczanie korespondencji stronom postępowań,

- możliwość odbycia aplikacji komorniczej

Wymagania:

- dyspozycyjność,

- wykształcenie wyższe (dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku bądź wykształcenie kierunkowe) - możliwość odbycia aplikacji,

- umiejętność analitycznego myślenia

- punktualność, rzetelność

- dobra organizacja czasu pracy

- prawo jazdy kat. B

- umiejętność szybkiego uczenia się

- samodzielność

Oferujemy:

- ciekawą i interesującą pracę w młodym zespole od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00,

- możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na e-mail wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1781.), Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 910819969