2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Opolskie
  6. Obsługa hotelowa - Turawa
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca w Hotelu*** ZACISZE , Recepcjonista/ka Kelner/ka

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Turawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel ZACISZE *** położony przy dużym Jeziorze Turawskim, poszukuje kandydatów na stanowisko pracownik operacyjny. Praca w hotelowej recepcji oraz restauracji.

Opis stanowiska:

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, obsługa połączeń telefonicznych

  • Meldowanie i wymeldowywanie gości,

  • Profesjonalna bieżąca obsługa gości,

  • Informowanie gości o warunkach pobytu i o usługach dodatkowych świadczonych w hotelu,

  • Wystawianie faktur VAT,

  • Dbanie o porządek stanowiska pracy,

  • Obsługa gości restauracji, przyjęć okolicznościowych, eventów

  • dbanie o porządek Sali

  • dbanie o wizerunek firmy

  • Współpraca ze wszystkimi działami hotelowymi

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista,

  • Staranność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność

  • Zaangażowanie, motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Stabilne zatrudnienie

  • Przeszkolenie stanowiskowe.

  • Dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV ze zdjęciem na adres mailowy, kontakt telefoniczny pod numerem 77 402 90 30

Lokalizacja

Turawa,

Opolskie

Opolskie, Turawa
ID: 768927746