2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Krynica-Zdrój
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca w Hotelu, Stanowisko: Recepcjonista/Recepcjonistka

Lokalizacja

Krynica-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Ekskluzywny Hotel 4* z nowoczesnym SPA

Miejsce pracy: Krynica - Zdrój

Szukamy pracowników na stałe nie na sezon.

OPIS STANOWISKA:

• Obsługa gości hotelowych;

• Przygotowywanie faktur;

• Telefoniczne przyjmowanie rezerwacji;

• Udzielanie informacjo o dostępności i standardzie usług hotelowych;

• Przyjmowanie reklamacji;

• Wsparcie klienta w procesie rezerwacji;

• Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów hotelu;

• Kreowanie pozytywnego wizerunku obiektu.

OCZEKUJEMY:

• Znajomości języka obcego (angielski lub niemiecki);

• Dyspozycyjności;

• Zaangażowania w pracę;

• Uśmiechu i pozytywnego nastawienia;

• Wysokiej kultury osobistej.

Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, jest dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia;

• Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole.

Osoby zainteresowane, proszone są o kierowanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj" na dole strony. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt telefoniczny od Poniedziałku do Piątku w godzinach 08:00 - 16:00.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE: wyrażam zgodę na przetwarzanie przez podmioty z Grupy Kapitałowej J.W. Construction Holding S.A., w skład której wchodzi J.W. Construction Holding S.A. moich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Ponadto, jeżeli wyrażają Państwo wolę wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o zawarcie w CV dodatkowej klauzuli: Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE: wyrażam zgodę na przetwarzanie przez podmioty z Grupy Kapitałowej J.W. Construction Holding S.A., w skład której wchodzi J.W. Construction Holding S.A. moich danych osobowych na potrzeby udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Krynica-Zdrój,

Małopolskie

Małopolskie, Krynica-Zdrój
ID: 684843438