2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Turek
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca w hotelach Irlandia (€)

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Turek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: IrlandiaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja online

Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy powstałą w 2013 roku która zajmuję się rekrutacją personelu do pracy w całej Uni Europejskiej. Obsługujemy wiele branż. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy numerze KRAZ 27184

Opis stanowiska:

Generalny asystent

Praca od zaraz.

Hotele dla których rekrutujemy znajdują się w turystycznych miasteczkach w pobliżu większych miast.

Zadania general assistant to: sprzątanie pokoi, praca w hotelowej restauracji lub pomoc w kuchni.Osoba piastująca stanowisko General Assistant pomaga w hotelu w miejscach gdzie potrzeba dodatkowej osoby.

Nasza oferta:

-kontrakt podpisywany bezpośrednio z hotelem na umowie irlandzkiej

-wynagrodzenie od 12.70 €/h brutto

- kwota wolna od podatku w Irlandii wynosi 17tys €/na rok, do tej kwoty płaci się minimalny podatek i otrzymuję się 12 € /h na rękę

-kontrakt na min 40 h/tydzień plus nadgodziny

-darmowe wyżywienie podczas pracy i w dni wolne od pracy ( w zależności od hotelu)

- tanie zakwaterowanie, 50-70 € na tydzień ze wszystkimi rachunkami bardzo blisko miejsca pracy. Pokoje 2 osobowe z dostępem do internetu.

- hotele oferują kontrakt na 6 - 12 miesięcy w tym 5 tygodni płatnego urlopu do wykorzystania w roku

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie

- podstawowa/dobra/komunikatywna znajomość j. angielskiego

Prosimy o przesłanie CV w j. angielskim wraz ze zdjęciem

Lokalizacja

Turek,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Turek
ID: 734826152