2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
eena.pl
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca w Holandii - sprzątacz / sprzątaczka na kantynie (dobre zarobki)

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Praca w Niderlandach w miejscowości Nieuwkuijk w firmie produkującej ciastka, na stanowisku osoby sprzątającej.

Produkty firmy Dealmans ciastka kokosowe, wafle i różnego rodzaju babeczki dostępne są w prawie wszystkich supermarketach w Holandii i sprzedawane niemal na całym świecie.

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie kantyny oraz szatni

  • uzupełnianie kawy/herbaty w automatach

  • dbanie o czystkość (mycie stolików itp)

  • pilnowanie odziezy pracownikow (rozkladanie odzieży, ktora przychodzi z pralni)

Oferujemy:

  • atrakcyjną atrakcyjną stawkę godzinową 14,97€ brutto/h z dodatkiem urlopowym (Vakantiegeld): 8,33% dochodów brutto oraz z rezerwami na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,82% dochodów brutto (dot. godzin podstawowych)  17,82 € brutto/h

  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski

  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce

  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf

  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów

  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem

  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia

  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika

  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski

  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

 Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego,

  • mile widziane prawo jazdy kategorii B,

  • mile widziane doświadczenie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 912455010