2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
eena.pl
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca w Holandii - operator wózka widłowego bocznego (ciepły magazyn)

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Praca w Niderlandach jako operator wózka bocznego reachtruck, u jednego z naszych klientów zajmującego się dystrybucją i logistyką w miejscowości Zwaagdijk. Firma Action posiada sieć handlową ponad 2000 sklepów w 10 krajach Europy i oferuje szeroki asortyment niedrogich produktów codziennego użytku. W asortyment sklepu wchodzą między innymi produkty do wyposażenia domu, odzież, zabawki, dekoracje, środki czystości i wiele innych. Praca odbywa się na hali, na której panuje temperatura ok 18-22 stopni.

Zakres obowiązków:

  • Sprawdzanie przychodzących i wychodzących zamówień pod kątem terminowości,

    poprawności i kompletności oraz sprawdzanie obecności wymaganych danych,

  • Uzupełnianie artykułów w wyznaczonych miejscach składowania, przemieszczanie towarów z i do miejsc składowania,

  • Zbieranie prawidłowych numerów i rodzajów artykułów na podstawie pisemnych informacji i/lub otrzymanych w tym celu instrukcji,

  • Sygnalizacja, rejestracja i korygowanie odchyleń w wychodzących zamówieniach, raportowanie, jeśli towary są przechowywane w niewłaściwych lokalizacjach lub jeżeli brakuje ich na stanie,

  • Rozładunek, załadunek i przenoszenie przedmiotów za pomocą wózka wysokiego składowania,

  • Pomaganie współpracownikom w razie potrzeby.

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa: 18,09 €/h (stawka bazowa 15,18€ brutto/h + naliczane do godzin podstawowych: dodatek urlopowy 8,33% i rezerwa na poczet dni urlopu 10,82%)

  • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem

  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów

  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce

  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika

  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski

Wymagania:

  • Certyfikat,

  • Gotowość do pracy fizycznej,

  • Znajomość w stopniu dobrym języka angielskiego,

  • Gotowość do stałej współpracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 913669612